Delcevo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Delcevo Forum

Best Forum
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Која марка е најдобра за мобилен

Go down 
+5
raperka^^
Dark_[T]_X
Александар-
kucka
InfinityCafe
9 posters
АвторПорака
InfinityCafe
Почетник
InfinityCafe


Број на мислења : 18
Age : 36
Location : Delcevo
Registration date : 2007-12-31

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeПон 31 Дек 2007 - 18:17

Spored mene najdobra e nokia poso se sto dosega e izlegnalo od nokia e dobro i nema greski vo proizvodstvoto tava go dumam poso korista nokia vise dolgo vreme i znam so marka e
Вратете се на почетокот Go down
kucka
Зависник
kucka


Број на мислења : 240
Age : 39
Location : Moon Kingdom - Earth
Registration date : 2008-01-03

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeЧет 3 Јан 2008 - 17:30

Дефинитивно Nokia се најквалитетни...прошлиот што го имав по 6 години ми цркна а уште првата година кога го купив му истурив кафе, да не зборам колку ми трескал надоле по скали хахахах ама ме служеше ептен Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Александар-
Напреден член
Александар-


Број на мислења : 51
Registration date : 2008-01-03

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeПет 4 Јан 2008 - 0:32

definitivno alkatel e naj losa marka na telefon za 2 dena se krsi a i od meni nisto nema
definitivno naj los telefon na vekot affraid
Вратете се на почетокот Go down
Dark_[T]_X
Зависник
Dark_[T]_X


Број на мислења : 227
Registration date : 2007-12-31

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeПет 4 Јан 2008 - 1:00

Според мене најдобар Nokia N90. лош sony Z7.Оти ка го земах не го имах ни 5 сааата Smile)) Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
raperka^^
Напреден член



Број на мислења : 110
Registration date : 2007-12-31

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeПет 4 Јан 2008 - 1:47

kekeke nokia ama n 95 e poaren od 90 keke
Вратете се на почетокот Go down
miaaa
Напреден член
miaaa


Број на мислења : 90
Registration date : 2008-01-05

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeСаб 5 Јан 2008 - 21:33

nokiata e najdobar tatko mi iima od 2000 pa do sega nisto ne mu e .. da ne go podre4am lol! a inaku najlosa marka se alkatelot edna kapka voda mu kapna i odma se rasipa i ne se prae i so edno paganje cel se sokrsi.. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
crazycko
Admin
crazycko


Број на мислења : 231
Age : 41
Location : Germany
Registration date : 2007-12-31

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeНед 20 Јан 2008 - 23:34

Ја ја Нокиа е 5ка ама и Сони не се лоши се држат тука на едно ниво.
Инаку Нокиа ојде кај нас пропадна фирмата, и се сели за Унгарија... тоа од многу шо имаат профит во Германија али јбг... тва е тва Laughing имаме и други не е толку опасно хехехе Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://www.macedonia.0rg.fr/
Aleksandar
Admin
Aleksandar


Број на мислења : 288
Age : 40
Location : Најверојатно Дома...
Registration date : 2007-12-31

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeНед 20 Јан 2008 - 23:55

Sony Ericsson spored mene ne se mnogu skapi a imaat kvalitet za razlika od noki a koja ne moze da si ja dozvoli sekoj sekako zavisi of tipot
Вратете се на почетокот Go down
http://HostingMacedonia.com
|_rAp_CitY_|
Напреден член
|_rAp_CitY_|


Број на мислења : 54
Registration date : 2008-01-05

Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitimeЧет 31 Јан 2008 - 5:18

za mene najdobra marka na telefoni e Blackberry, LG, Nokia.
Nesto sto ne mi se dopagja e motorola, alcatel, siemens
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Која марка е најдобра за мобилен Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која марка е најдобра за мобилен   Која марка е најдобра за мобилен Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Која марка е најдобра за мобилен
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Delcevo Forum :: Забава :: Мобилни телефони-
Отиди до: